Poděkování Janě Vítkové

08. 06. 2022     sekce: Akce školy     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Paní Jana Vítková strávila na Základní škole Šromotovo nejen celý svůj profesní život, ale chodila zde i na základní školu a absolvovala zde praxi na škole střední. Nejdříve na naší škole pracovala jako vychovatelka, později jako vedoucí vychovatelka. Neopakovatelná byla její schopnost vyjít s každým člověkem, bezmezně milovat všechny děti a přinášet do pracovního kolektivu klid, mír a pracovní nadšení. Za jejího působení se nastavilo natolik vlídné prostředí ve školní družině, že děti odmítaly odcházet domů. Paní Vítková vedla své kolegyně ke stejným hodnotám, jako zastávala ona sama. Byla nápomocná i studentům středních škol, kteří ve školní družině vykonávali svou praxi.

Jsme velmi rádi, že vedení města Hranice ocenilo vynikající práci paní Jany Vítkové na setkání se starostou a místostarostou města a s vedoucí odboru školství. Společně jsme vzpomínali na naše školní zážitky, na to, jak město a školy prochází výraznými změnami. Bylo to velmi příjemné setkání.